شايد براي شما هم جالب باشه اگه بتونين پارسي بلاگ رو به شکل و شمايل قديمش دوباره ببينين، تجديد خاطره قشنگي ميشه مخصوصا اگه عکس نباشه بلکه واقعي باشه! بله واقعي، اونم همه ي نسخه هاش نه فقط يکيش

سايت web.archive.org هر از چند گاهي يه کپي از صفحات اينترنتي ميگيره، و اونو براي هميشه تو خودش ذخيره ميکنه

پارسي بلاگ در گذر زمان

من از همين طريق براي شما نسخه ها و نسل هاي مختلف پارسي بلاگ رو آماده ديدن کردم:

پارسي بلاگ نسخه اول

اين پارسي بلاگ اولين نسخه از پارسي بلاگ هست من اين نسخه رو يادم نمياد مال خيلي وقت پيشه اون اول اول حتما مهندس خاطرات زيادي باهاش دارن :)

پارسي بلاگ نسخه دوم

اين پارسي بلاگ هم يادم نمياد، اون موقع هنوز راجب پارسي بلاگ نمي دونستم، احتمالا تو بلاگفا بودم :دي

پارسي بلاگ نسخه سوم

و اما اين نسخه، من خيلي خاطرات زيادي باهاش دارم، علاقه خاصي بهش دارم، اينجا بود که روي "ايجاد وبلاگ جديد" کليک کردم و اين وبمو ساختم، قسمت هايي که داره برام خيلي جذاب بود مخصوصا بخش وبلاگ هاي منتخب و بخش وبلاگ هاي پربازديد، کلي حيله و نيرنگ به کار بردم تا وبلاگ خودمو داداشمو تو قسمت پربازديدها آوردم بالا و آخرا وبلاگ هامون شده بودن رتبه دو و سه تو همين نسخه هم ببينين وبلاگ دوميش مال برادرمه :-) چقدر به وبلاگ تاريخِ ما حسوديم ميشد! ، بعد از اون ديگه مهندس نسخه جديد رو ارائه دادن و همه اين قسمت هاي جذاب رفتن پي کار خودشون :دي شايد از دست اعتراض ها و دردسرهاي اين بخش ها خسته شده بودن که حذفش کردن

پارسي بلاگ نسخه چهارم

اينجا ديگه مهندس نسخه ساده و شکيلي از پارسي بلاگ رو رونمايي کردن که تقريبا شبيه همين الانه ولي تو جزئياتش فرق ميکنه

اميدوارم که لذت برده باشين از رفتن به گذشته

سفر در زمان با اسپايکا، مورخ پارسي بلاگ :دي

راستي روي هر لينکي توي اين سايت ها که کليک کنين ميتونين نسخه ي همون روز اون لينک رو ببينين، شايد بخواين گردشي تو صفحات اون دوران بزنين، يا صفحات و سايت هايي که ديگه وجود ندارن :)

شما چه خاطره ايي با پارسي بلاگ داريد؟

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بلاگ ,پارسي ,نسخه ,وبلاگ ,قسمت ,ديگه ,پارسي بلاگ ,بلاگ نسخه ,مهندس نسخه ,ديگه مهندس ,خاطرات زيادي ,خاطرات زيادي باهاش
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستگاه تصفیه آب کانون هواداران سمپدوریا در ایران ونوس رایانه پرواز در عرش جامع ترین اطلاعات سئو حرفه ای خانه دلتنگی ها Jeremy indiatravel.parsablog.com دانلود رمان ترسناک , رمان جدید ترسناک ,رمان ترسناک Stephanie